Главная Инфо-раздел Фото Видео Эмблемы и символика Магазин Образование Баннерная сеть  
ВВУЗы Факультеты Колледжи Условия приёма Сертификаты и экзамены Военные лицеи  
 

 


Баннерная Сеть ARMY Best Sites
Баннерная Сеть ARMY Best Sites

 Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу для проходження військової служби за контрактом

 

Вiйськові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів України

 

Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян за спеціальностями освітньо - кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (для призначення після випуску на посади сержантського складу)

 

Особливості прийому громадян на перший курс вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів для підготовки на посади офіцерського (сержантського) складу

 

ПЕРЕЛІК спеціалізацій та вступних випробувань до ВВНЗ та ВНП ВНЗ

 

Військовий ліцей та ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою

 

Правила прийому до Київського військового ліцею імені Івана Богуна

 

Умови прийому до Донецького ліцею з посиленою військово фізичною підготовкою

 


Отправить ссылку другу

 

Правила прийому

до Київського військового ліцею імені Івана Богуна

 

Київський військовий ліцей імені Івана Богуна проводить прийом юнаків на навчання у 8-му та 10-му класах.

Право для вступу до ліцею мають юнаки, громадяни України, які у поточному році закінчили 7 або 9 класів середньої загальноосвітньої школи та у рік зарахування до ліцею їм виповнюється 13-14 років (7 клас) або 15-16 років (9 клас), придатні за станом здоров'я навчатися у ліцеї та по його закінченню бажають продовжити навчання у вищому військовому навчальному закладі Збройних Сил України.


Навчання юнаків, які зараховані до 8 класу, здійснюється у навчально- оздоровчому комплексі ліцею (08156, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, вул. Хрещатик, 103). Навчання юнаків, які зараховані до 10 класу, здійснюється у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна (01014, м. Київ, бул. Лесі Українки, 25).


Порядок проведення відбору кандидатів на навчання у ліцеї

Для вступу до ліцею батьками або особами, що їх заміняють, подається заява на ім'я начальника ліцею.


До неї додаються такі документи:

·          особиста заява вступника про бажання навчатися у ліцеї і продовжувати навчання у вищих військових навчальних закладах Збройних Сил України;

·          автобіографія;

·          характеристика зі школи, завірена директором школи;

·          копія свідоцтва про народження;

·          копія табеля про успішність, завірена директором школи (за перший семестр навчання);

·          довідка про склад сім'ї та реєстрацію (форма № 3);

·          4 фотокартки 3x4 см (без головного убору);

·          довідка про проходження медичного огляду (облікова форма МОЗ України № 086-о), до якої додаються:

- довідка про щеплення;

- дані про флюорографію органів грудної клітини (з 15 років);

- електрокардіограма;

- результати загального аналізу крові, сечі, аналіз калу на я/г;

·          конверт зі зворотною адресою.


Оригінал свідоцтва про базову загальну середню освіту, свідоцтво про народження та амбулаторна медична книжка подаються особисто вступником після прибуття до ліцею для складання вступних випробувань.

Документи подаються до приймальної комісії особисто (крім вихідних і святкових днів) або поштою в період з 11 травня по 22 червня.


Прибуття кандидатів для здачі вступних випробувань здійснюється за письмовим викликом!!!


Порядок зарахування кандидатів ліцеїстами:

Зарахування до ліцею проводиться на конкурсній основі за результатами оцінювання загальноосвітнього рівня та визначення придатності навчатися у Ліцеї.


Оцінювання загальноосвітнього рівня кандидатів здійснюється у процесі виконання вступних випробувань з:

·          математики (алгебра та геометрія) – письмово;

·          української мови – диктант;

·          іноземної мови, яку вивчав вступник (англійська, німецька, французька) – письмово (тестове завдання).


Визначення придатності навчатися у ліцеї здійснюється шляхом проведення медичного огляду кандидатів, професійного психологічного відбору та рівня фізичної підготовленості.


Медичний огляд проводить військово-лікарська комісія, до складу якої включаються лікарі ліцею та лікарі військово-медичних закладів відповідно до вимог наказу Міністра оборони України від 14.08.08 № 402 (зареєстрований в Міністерстві юстиції від 17.11.08 № 1109/15800). За результатами медичного огляду виноситься висновок “придатний” або “не придатний” до навчання у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна.


Професійний психологічний відбір проводиться у вигляді оцінювання індивідуальних психологічних якостей з метою виявлення у кандидатів конкретних особистих якостей та індивідуальних особливостей, потрібних для успішного навчання у ліцеї.

Оцінювання індивідуальних психологічних якостей включає оцінювання:

·          військової направленості;

·          оцінювання рівня нервово-психічної стійкості;

·          спроможності до навчання.


Індивідуальні психічні якості кандидата оцінюються як “пройшов професійний психологічний відбір” або “не пройшов професійний психологічний відбір”. Кандидати у яких під час тестування індивідуальних психологічних якостей виявлена нервово-психічна нестійкість, а також ті, які набрали менше 50 % від максимальної кількості балів, вважаються такими, які не пройшли професійний психологічний відбір.


Оцінювання рівня фізичної підготовленості кандидатів проводиться у процесі практичного виконання фізичних вправ (підтягування на поперечині, біг на 60 метрів, біг на 1500 метрів). Всі вправи виконуються протягом одного дня. Для виконання кожної вправи надається одна спроба. Повторне виконання вправ не дозволяється. Рівень фізичної підготовленості оцінюється як “залік” або “незалік”.


Вступники, які не пройшли медичний огляд, професійний психологічний відбір, виявили недостатній рівень фізичної підготовленості або склали хоча б один із видів вступних випробувань незадовільно за рішенням приймальної комісії до подальших випробувань не допускаються та до рейтингового списку не вносяться.


Повторне складання вступних випробувань не дозволяється.


За результатами вступних випробувань складається загальний рейтинговий список. Вступники, які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до ліцею наказом начальника ліцею на підставі рішення приймальної комісії.


Поза конкурсом (за умови позитивного складання вступних випробувань) зараховуються:

·          діти-сироти;

·          діти, позбавлені батьківського піклування;

·          діти військовослужбовців, які загинули чи померли в наслідок отримання ран при виконанні службових обов'язків (зараховуються до ліцею протягом всього навчального року).


За окремим конкурсом (до 50% від чисельності набору) зараховуються:

·          переможці ІІІ-ІV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад;

·          діти військовослужбовців;

·          діти, у яких немає одного з батьків;

·          діти з багатодітних сімей;

·          діти учасників ліквідації аварії на ЧАЕС;

·          діти, які визнані Законом, як постраждалі в наслідок Чорнобильської катастрофи;

·          обдаровані і талановиті діти, які є учасниками або переможцями міжнародних та всеукраїнських пісенних, мистецьких, танцювальних конкурсів, спортивних змагань.


Вступники з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування під час проведення вступних випробувань забезпечуються безкоштовним харчуванням та місцем проживання у ліцеї. Усі інші вступники на період вступних випробувань місцем проживання та харчуванням не забезпечуються.


Проїзд до ліцею та у зворотному напрямку здійснюється за власний рахунок.


Довідки надаються за телефоном (044) 285-04-33.Скачать в .PDF файле 

ARMY.co.ua не является официальным web сайтом ни одного из военных ведомств или правительственных организаций какого либо государства.

Вся информация размещенная на сайте получена из открытых источников и предоставляется к просмотру исключительно в ознакомительных целях.

        
Рейтинг Военных Ресурсов Military Top rankings Weapons and militaria top rating
Military portal